Do góry

Piwne Inspiracje Kulinarne

W ramach Dziennikarskiego Klubu Piwowarskiego organizujemy warsztaty kulinarne. Spotkania te dedykowane są pełnym pasji prawdziwym miłośnikom złotego trunku, dla których piwo to element idealnie dopełniający smak każdej wyrafinowanej potrawy. Efektem jednego z nich jest unikalny katalog 12 przepisów na wykwintne potrawy, idealnie komponujące się ze smakiem złotego napoju, stworzony przez samego mistrza Rafała Targosza.

Piwo to jeden z elementów dzisiejszego lifestyle'u. Stanowi ono wspaniały dodatek do każdego dania, dzięki któremu potrawy nabierają lepszego i wyrazistszego smaku. Tradycja serwowania złotego napoju ewoluuje i wkracza w aspekty wyszukanej sfery życia.

Piwne inspiracje szefa Rafała Targosza

Lubimy obserwować profesjonalnych kucharzy w akcji. Dlaczego samemu by nie spróbować zmierzyć się z prawdziwą ucztą kulinarną? Event Dziennikarskiego Klubu Piwowarskiego zorganizowaliśmy w formie kulinarnych warsztatów z mistrzem kuchni Rafałem Targoszem, który stworzył oryginalne przepisy dla każdej z marek piwa z portfela KP.

Event

Event Dziennikarskiego Klubu Piwowarskiego zorganizowaliśmy w formie kulinarnych warsztatów z mistrzem kuchni Rafałem Targoszem, który stworzył oryginalne przepisy dla każdej z marek piwa z portfela KP.

Volkswagen Group Polska

Passat B8 premiera

Zaawansowany jak Ty. Przejdź dalej