Do góry

Trainee PR SpecialistSkopiuj link Aplikuj

Zakres zadań

  • tworzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy
  • obsługa kanałów firmowych na social mediach
  • obsługa strony internetowej firmy
  • podtrzymywanie relacji z mediami branżowymi
  • kontakt z poszczególnymi działami firmy
  • wsparcie działań Employer Branding
  • wsparcie organizacji eventów firmowych

Wymagania

  • umiejętności komunikacyjne na bardzo wysokim poziomie
  • status studenta lub wykształcenie wyższe –  mile widziane: PR, Komunikacja, Marketing i pokrewne
  • biegła znajomość języka polskiego
  • język angielski na poziomie zaawansowanym
  • pro aktywność w działaniu

Oferujemy

  • służbowy komputer i telefon oraz komfortowe warunki pracy,
  • pracę w młodym zespole w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania (klik!),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji w ramach umowy stażowej z możliwością przejścia na umowę o pracę lub B2B
  • wyjazdy i spotkania integracyjne
  • prysznic w biurze dla fanów porannych aktywności
  • strefa poduch w biurze
  • zamknięte miejsce parkingowe dla rowerów (i nie tylko)
Właśnie znalazłeś pracę, którą polubisz. Teraz wystarczy dodać 5 dni do standardowego weekendu i cieszyć się życiem.Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Riverwood prześlij nam swoje CV!
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych" (DzU nr 133, poz. 883). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.