bg

Copywriter

Pełen etat

Poszukujemy doświadczonego Copywritera, dla którego marketing nie ma żadnych tajemnic. Od dekady realizujemy dla naszych klientów bogatą ofertę marketingową, zawierającą doradztwo w zakresie strategii biznesowej, komunikacji marketingowej, customer experience, UX i brandingu, w szczególności z branż farmaceutycznych, motoryzacyjnych, FMCG oraz turystycznych. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Twoje zadania
  • przygotowywanie materiałów tekstowych w zależności od ich przeznaczenia
  • tworzenie treści na podstawie briefów do odpowiednich grup docelowych
  • wsparcie działu kreatywnego w wizualizowaniu idei
  • aktywne pozyskiwanie wiedzy na temat obsługiwanych projektów
  • przedstawianie rekomendacji klientom
  • przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania
Nasze oczekiwania
  • doskonała znajomość języka polskiego (ojczysty), zasad pisowni, ortografii i interpunkcji
  • doświadczenie w tworzeniu treści do różnych narzędzi marketingowych – przede wszystkim sloganów, haseł reklamowych i namingu
  • doświadczenie w tworzeniu narracji, storytellingu i scenariuszy
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowania poparte wiedzą w dziedzinie nowych technologii i digital marketingu
Co oferujemy
  • współpracę przy ambitnych, interesujących i rozwijających projektach dla czołowych światowych oraz polskich marek
  • kartę Multisport i ubezpieczenie zdrowotne
  • służbowy komputer i telefon oraz komfortowe warunki pracy
  • pracę w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji na umowę o pracę lub B2B
  • wyjazdy i spotkania integracyjne
circlecircle

Gotowy na współpracę?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy rozwinąć Twój biznes.

ul. Saperska 42c/12, 61-493 Poznań
office@riverwood.pl

We are proud partners with