Do góry

Graphic DesignerSkopiuj link Aplikuj

Dołącz jako Junior lub Senior

Obowiązki

  • wykonywanie projektów graficznych: plakatów, ulotek, materiałów na stronę internetową, logotypów
  • przygotowywanie oprawy graficznej prezentacji
  • przygotowywanie strony wizualnej dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych
  • aktywne wspieranie zespołów projektowych
  • współpraca z Accountami odpowiedzialnymi za kontakt z Klientem

Wymagania

  • zgodna z poziomem stanowiska znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, In Design)
  • zgodna z poziomem stanowiska znajomość zagadnień dotyczących kreacji reklamowych
  • znajomość programu Power Point
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, zmysł artystyczny
  • terminowość, skrupulatność i dokładność

Oferujemy

  • pracę w klimatycznym, komfortowym biurze w samym centrum Poznania
  • atrakcyjne wynagrdzenie
  • służbowe narzędzia do pracy,
  • współpracę z młodym, kreatywnym zespołem przy ambitnych i rozwijających projektach dla czołowych światowych i polskich marek,
  • rzeczywisty wpływ na rozwój prowadzonych projektów,
  • wielokierunkowy rozwój zawodowy i jasną ścieżkę kariery.

Właśnie znalazłeś pracę, którą polubisz. Teraz wystarczy dodać 5 dni do standardowego weekendu i cieszyć się życiem.Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Riverwood prześlij nam swoje CV!
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych" (DzU nr 133, poz. 883). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.