Do góry

Front-end DeveloperSkopiuj link Aplikuj

Dołącz do działu IT AF.agency!

Obowiązki

  • tworzenie aplikacji webowych z użyciem HTML5, CSS3 i JavaScript w oparciu o najnowsze trendy w programowaniu Front-end,
  • współpraca z działem kreatywnym przy definiowaniu i realizacji wymagań projektowych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, Javascript / jQuery,
  • bardzo dobra znajomość Responsive Web Design,
  • mile widziana znajomość Sass/Less/Scss, Bootstrap,
  • mile widziana znajomość PHP, MySQL, zagadnień SEO, UX,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy

  • współpracę przy ambitnych, interesujących i rozwijających projektach dla czołowych światowych i polskich marek,
  • rzeczywisty wpływ na rozwój prowadzonych projektów,
  • wielokierunkowy rozwój zawodowy i jasną ścieżkę kariery,
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach, szkoleniach i warsztatach,
  • służbowy komputer oraz komfortowe warunki pracy w biurze w centrum Poznania,
  • pracę w gronie doświadczonych ekspertów.

Właśnie znalazłeś pracę, którą polubisz. Teraz wystarczy dodać 5 dni do standardowego weekendu i cieszyć się życiem.Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Riverwood prześlij nam swoje CV!
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych" (DzU nr 133, poz. 883). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.