Do góry

ASO - jakość idąca w parze z przystępną ceną

Jak skutecznie przekonać posiadaczy Volkswagenów pięcioletnich i starszych, że wysoka jakość może iść w parze z przystępną ceną? Pokazując im, że serwisowanie samochodu w Autoryzowanych Serwisach Volkswagen to gwarancja spokoju i pewności naprawy przy niewiele wyższych środkach finansowych.

Sprawiamy że obrazy zaczynają mówić.

Opracowaliśmy kampanię wizerunkową, promującą serwisowanie samochodów osobowych Volkswagen w ASO. Dzięki komunikacji zbudowanej językiem korzyści, udało się nam zmienić stereotypowe postrzeganie z „najlepsze musi być najdroższe” na „za dobrą jakość warto zapłacić”.

Korzyści odczuwane na każdym kroku

Dbamy o to, by Konsument czuł się z nami bezpiecznie i komfortowo. Stworzona przez nas strona internetowa w swoim układzie i nawigacji nawiązuje do standardów funkcjonujących w popularnych sklepach internetowych z częściami samochodowymi. Dzięki temu użytkownik może intuicyjnie zlokalizować usługę i części dedykowane do swojego modelu.

Prosto do celu

Na przygotowanych przez nas materiałach w przejrzysty sposób komunikujemy zasady panujące w autoryzowanych serwisach oraz oszczędności wynikające z gwarancji jakości wykonywanych tam napraw. Za pomocą racjonalnych argumentów finansowych rozwijamy ideę „raz, a dobrze”. Zestawiamy jeden, ostateczny rachunek z ASO, z wysokim prawdopodobieństwem kilku rachunków z serwisów nieautoryzowanych.

Nestlé Polska

Zupy na murawie

Serwis konsumencki. Przejdź dalej