Do góry

Ogródek TVP ABC

Dla stacji TVP ABC zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy edukacyjną grę dla dzieci.

Interesująca narracja

Dla najmłodszych odbiorców istotna jest historia, dlatego w promowaniu marki niezbędne jest stworzenie narracji, która przyciągnie zainteresowanie. Na potrzeby tej kampanii wykreowaliśmy Świat TVP ABC, w którym funkcjonują postaci, zachęcające dzieci do zabawy i zaangażowania.

Zabawy edukacyjne

Wartości edukacyjne dla dzieci mogą być przekazane tylko poprzez zabawę. Dlatego zaprojektowaliśmy gry, które jednocześnie zainteresują dzieci i przekażą im ciekawą wiedzę ogólną o świecie. Wiedza zostanie utrwalona, gdy będzie wielokrotnie powtórzona z chęcią. Mechanizm ten sprawdził się również w tym przypadku.

Gry TVP ABC

Za pośrednictem gry TVP ABC mali użytkownicy zgłębiali podstawową wiedzę na temat uprawy i pielęgnowania roślin oraz tego, w jaki sposób rosną. Mając do dyspozycji poradnik, podstawowe narzędzia oraz cztery poziomy trudności, gra stanowiła dla nich doskonałe źródło nauki poprzez zabawę.

Wygodna aplikacja

Stworzona gra możliwa jest do odbioru przez użytkowników desktopowych, ale na potrzeby korzystania z urządzeń mobilnych, została zaprojektowana również aplikacja. Dzięki temu dzieci mogą bawić się i uczyć również w podróży lub w każdym miejscu domu.

McCain

Frystajl

Aplikacja dla miłośników frytek! Przejdź dalej