Do góry

Sante - zdrowa żywność

Dla marki Sante opracowaliśmy edukacyjną strefę dla Konsumentów.

Zachęta do zakupu

Marka Sante posiada szeroką gamę produktową. W przypadku takich marek, niezbędne jest estetyczne rozłożenie treści i takie jej przedstawienie, które sprawi, że odbiorcy dowiedzą się wszystkich szczegółów i będą chcieli dokonać zakupu.

Lider w kwestiach żywieniowych

Na stronie internetowej którą skonstruowaliśmy, zamieściliśmy przepisy na śniadania, obiady i kolacje. Marka poza własną promocją mogła więc zyskać wizerunek lidera opinii w kwestiach żywieniowych. Użytkownicy mogli z wykorzystaniem określonych produktów przygotować kreatywne posiłki. Strefa ta może być bezustannie rozwijana i poszerzana o nowe przepisy.

Sklep internetowy

Jednocześnie został uruchomiony sklep internetowy, za pośrednictwem którego możliwe stało się kupienie produktów. Strona internetowa zatem jednocześnie zaprezentowała produkty, zaciekawiła nimi odbiorców i umożliwiła im zakup.

Strefa wiedzy

Oprócz przepisów na posiłki przewidzieliśmy na stronie również strefę wiedzy na temat zdrowego żywienia. Porady dotyczące łączenia pokarmów czy informacje o witaminach i składnikach odżywczych z pewnością są wartościowe dla odbiorców i mogą w pozytywny sposób przysłużyć się wizerunkowi marki.

Lorenz Bahlsen

Zlecenie na maksa

Prawdziwy, gruby chips jest tylko jeden. Przejdź dalej