Do góry

Naturalnie i ze smakiem

Jak w atrakcyjny sposób zaprezentować rolnictwo pełne pasji, oparte na odpowiedzialnej hodowli zwierząt, będącej źródłem pełnowartościowego mięsa? Jak zobrazować Konsumentom unikalne podejście do produkcji i przetwórstwa, którego podstawę stanowi rodzinna tradycja? Naturalnie, czyli tak, jak pokazujemy Prawdziwe Mięso marki Mróz prezentując jego największymi walory. Przykuwające wzrok ikony uzupełnione prostymi komunikatami, w atrakcyjny sposób obrazują cechy charakterystyczne produktów.

Naturalnie z Wielkopolski

Wyraźnie zaznaczyliśmy miejsce pochodzenia Prawdziwego Mięsa. Region znany z przedsiębiorczości i pracowitości to najlepszy potwierdzenie jakości produktów superpremium.

Logotyp prosto z natury

Stworzony przez nas logotyp, wyróżnia Prawdziwe Mięso na tle innych marek mięsnych z najwyższej półki, potwierdzając jego jakość i autentyczny smak.

Opakowania jak z obrazu

Charakterystyczny dla regionu Wielkopolski pejzaż, umieszczony na opakowaniach, obrazuje pochodzenie i naturalność produktu. Eleganckie tacki dodatkowo podkreślają najwyższy standard jakości.

Liczy się wnętrze

Drugą stronę etykiety, zagospodarowaliśmy na porady dla Konsumentów w formie oryginalnych przepisów kulinarnych.

Mlekovita

Mlekovita

 W ramach współpracy z marką Mlekovita stworzyliśmy responsywną stronę internetową producenta.

Przejdź dalej