Do góry

Delicje rozdają nagrody

Jaki skutecznie wspierać nowy, bajkowy wizerunek marki Delicje? Oczywiście spełniając marzenia dzięki atrakcyjnej loterii konsumenckiej.

Dedykowane nagrody

Opracowana na podstawie badań grupy docelowej formuła nagród konkursowych obejmowała nagrody dzienne w formie dedykowanych zestawów kosmetyków oraz nagrodę główną w postaci stylowego Mercedesa Klasy A.

Serwis WWW

W ramach kampanii promocyjnej został utworzony microsite www.delicjemojabajka.pl wyposażony w inteligentny formularz umożliwiający rejestrację kodów konkursowych z opakowań, prezentujący nagrody oraz szczegółowe informacje dotyczące akcji.

Etykieta jak z bajki

Bajkowa loteria konsumencka wymaga stworzenia etykiet, które nie tylko idealnie komponują się z opakowaniami produktu, ale przede wszystkim w jasny i czytelny sposób komunikują szansę na zdobycie wymarzonych nagród.

Stworzona przez nas etykieta wyróżnia się, jednocześnie nie zaburzając estetyki opakowania. Ponadto, w efektywny sposób prezentuje nagrody, dzięki czemu stają się one integralnym elementem Bajki stworzonej przez Delicje.

Lorenz Bahlsen

Baśniowy świat Lajkonika

Zmierz się z Białą Damą. Przejdź dalej