Do góry

Zapraszamy do bajki

Wyobraź sobie serwis konsumencki, który otwiera przed Tobą świat marki i częstuje Cię opowieścią niczym z bajki. Wyobraź sobie nowy serwis Delicje Moja Bajka. Tworząc stronę, zastosowaliśmy technikę parallax scrolling, zapewniającą przejrzystą strukturę oraz wygodną nawigację. Dodatkowo wyposażyliśmy serwis w biuro prasowe, które stanowi źródło informacji dla dziennikarzy i dociekliwych smakoszy oraz timeline prezentujący wszystkie istotne momenty z życia marki.

www.delicjemojabajka.pl

Preloader

Już od pierwszego kliknięcia wchodzimy w Nową Bajkę. W oczekiwaniu na załadowanie się strony, zjadamy kawałek po kawałeczku słodką Delicję, będącą tylko preludium do świata słodyczy, który czeka na nas na następnych stronach.

Bajka dla każdego

Każda kobieta to inna bajka prezentująca piękno i ciekawą historię, podobnie jak strony serwisu. Wszyscy znajdą tutaj coś dla siebie, gdyż portal jest w pełni dopasowany do potrzeb Konsumentów.

Efekt parallax scrolling

Niegdyś na niebie, teraz na stronie Delicji Szampańskich. Efekt parallax scrolling doskonale wpisuje się w nowoczesną konwencję przedstawiania produktów. Za pomocą jednego przesunięcia możemy przenosić się z krainy pomarańczowej rozkoszy, przez subtelną malinę, po morelową fantazję. To wszystko dzieje się za sprawą przenikania się kilku warstw w różnym czasie, na których nałożone są różne treści. Marka Delicji Szampańskich dba również o zdrowie swoich Klientów. Przy opisie każdego rodzaju Delicji znajdziemy tabelę odżywczą, którą można łatwo porównać ze swoją tabelą kaloryczną.

Historia

Bogatą historię Delicji Szampańskich przedstawiliśmy w przystępnej formie timeline’u. Daty uzupełniają zmieniające się layouty opakowania. Przygodę zaczynamy od opakowania z roku 1976!

Ciekawostki

Klikając w zakładkę „Produkty”, możemy się dowiedzieć, jak nazwać sposób jedzenia przez nas Delicji oraz ile Delicji potrzebujemy, by zbudować konstrukcję wysokości Pałacu Kultury. Połączenie przyjemnego z pożytecznym!

Lorenz Bahlsen

Loteria Crunchips

Podwójna edycja limitowana. Przejdź dalej