Do góry

Zlecenie na Maksa

Jak pokazać idealną grubość chipsów Crunchips? Przede wszystkim w sposób niekonwencjonalny. Utarte schematy dla nas nie istnieją. W celu zaprezentowania chipsów Crunchips jako najgrubszych na rynku, korzystając z kanałów social media, stworzyliśmy aplikację przedstawiającą świat marki w zupełnie nowym świetle. Zaangażowaliśmy konsumentów do wspólnej zabawy, dzięki czemu to właśnie oni potwierdzili autentyczność największych walorów chipsów X-cut.

Przyjmij zlecenie - dołącz do rodziny

Kto jest największym autorytetem w kwestii grubości? Oczywiście gruba ryba. Nikt nie jest równie przekonujący, co prawdziwy ojciec chrzestny mafijnej rodziny, w szczególności rodziny X-Cut. Stworzyliśmy postać Dona X-Catto, rasowego gangstera, ojca wyjątkowo grubych chipsów i założyciela jedynej, prawdziwej Familii. Zachęcał on w filmiku teaserowym do przyjęcia zlecenia na Maksa – pozera próbującego zająć jego pozycję. Prowadził też komunikację na fanpage’u swoim oraz marki Crunchips.

Wejdź do aplikacji i wykrusz Maksa

Na profilu Crunchips stworzyliśmy aplikację rozrywkową w postaci gry, w której użytkownicy dołączali do prawdziwej Familii i wspólnie z Donem X-Catto rozprawiali się z pozerami podszywającymi się pod oryginał.

Przekaż wiadomość od Rodziny - zostaw epitafium

Na koniec wspólnej zabawy, daliśmy użytkownikom okazję do zakończenia dialogu z wykruszonym przeciwnikiem i pozostawienia w imieniu Rodziny ostatecznej wiadomości dla wszystkich, którzy próbują podważyć pozycję chipsowej Familii.

Prawdziwa Familia jest tylko jedna

W ciągu miesiąca aplikacja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy nie tylko chętnie dołączali do Rodziny X-Catto, ale również działali w jej imieniu, świetnie się przy tym bawiąc.

NeoNail

Wygraj swój kolor!

 Wraz z marką NeoNail zorganizowaliśmy loterię konsumencką, budującą sprzedaż i zaangażowanie konsumentek!

Przejdź dalej