Do góry

Platforma Develey

Dla marki Develey stworzyliśmy pełny serwis internetowy develey.pl, który stał się nie tylko przestrzenią informacyjną o produktach, ale i przestrzenią sprzedażową oraz rozrywkową dla konsumentów.

 

Zaprojektowanie layoutu

Wieloetapowe prace nad wyglądem strony dotyczyły tego, w jaki sposób będą wyeksponowane produkty, jak zostanie podzielona treść sprzedażowa i informacyjna oraz jaka oprawa graficzna dominować będzie w każdej części witryny. W efekcie, udało nam się ustrukturyzować treść posiadaną przez Klienta oraz stworzyć takie materiały graficzne i tekstowe, które uzupełnią brakujące elementy.

 


Zbudowanie e-commerce

Na potrzeby projektu wprowadziliśmy Klienta w świat sprzedaży online, dzięki czemu możliwe było zaproponowanie ciekawych i intuicyjnych rozwiązań e-commerce. Dystrybucja szerokiego asortymentu wymagała od nas określenia jasnych ram przedstawiania produktów standardowych i wyróżnianych, by konsumenci mieli poczucie przejrzystości, ale również by Klient czuł, że promowane czasowo produkty są widoczne. W rezultacie, zaprojektowaliśmy pełny sklep, który umożliwia estetyczne prezentowanie produktów i łatwe dokonanie decyzji zakupowej.


Utrzymanie promocji i lojalizacja

W ramach strony internetowej przewidzieliśmy również miejsce na dotychczasowe działania, które prowadził Klient względem konsumentów. Strefa Rozrywki bazująca na promocyjnych zakupach, Strefa Wiedzy, wirtualna waluta „dukatów”, którą można wymieniać na produkty oraz lojalizacja nagradzana w programie to tylko kilka wybranych elementów, które musieliśmy uwzględnić podczas projektowania. Wszystko to w nowoczesnej odsłonie i w spójny sposób prowadzące do zakupu.

 

Sprawdź sam!

www.develey.pl

 

Lorenz Bahlsen

Just Chips

Najlepsze rzeczy to proste rzeczy. Przejdź dalej