Do góry

Sprzedaż produktów specjalistycznych

Dla marki Medivet stworzyliśmy specjalistyczny sklep internetowy, uwzględniający wymagania informacyjne weterynarzy. 

Sklep internetowy

We współpracy z firmą Medivet stworzyliśmy sklep internetowy, którego główną ideą była sprzedaż produktów specjalistycznych - dla weterynarzy i klinik specjalistycznych. Specyfika odbiorców i produktów sprawiła, że konstrukcja serwisu musiała uwzględniać indywidualne potrzeby specjalistów i system logowania powiązany z bazą Klientów.

 

 

Platforma B2B

Dotarcie do specjalistów weterynaryjnych było możliwe dzięki temu, że stworzyliśmy przestrzeń dedykowaną tylko im. Znaleźli oni w sklepie tylko przydatne treści, a wszystkie zbędne elementy zostały odrzucone. Dzięki temu cały sklep stał się przejrzysty i nastawiony na sprzedaż produktu z pełną informacją. Konto użytkownika zostało skonstruowane w taki sposób, by miał on pełny podgląd archiwalnych transakcji i mógł z góry określić profil swojej działalności.

 

 

Opisy produktowe

Ze względu na specjalistyczny profil produktów, niezbędne było przygotowanie treści, która w wyczerpujący sposób dostarczy odbiorcom informacji na temat składu, właściwości i zastosowania. Jednocześnie, podczas zakupu odbiorca otrzymuje propozycje podobnych produktów, dlatego może podjąć decyzję o rozszerzeniu zawartości koszyka.

 

 

Program lojalnościowy

Aby specjalista wrócił do sklepu i ponownie dokonał zakupów z pewnością warto go przekonać przejrzystą formą sklepu i jasnym przeprowadzeniem przez proces sprzedaży. Dla stałych Klientów wprowadziliśmy również program lojalnościowy, dzięki któremu mogą oni z zakupów czerpać dodatkowe benefity.

 

Volkswagen Group Polska

Strefa Kierowcy Volkswagena

Darmowe przeglądy dla właścicieli VW Przejdź dalej