Do góry

Sprytni i zakręceni

Dobra kuchnia z pomysłem gwarantującym oszczędność czasu i pieniędzy? Takie rozwiązania wydają się niemożliwe, jednak tak naprawdę wystarczy odrobina sprytu. W ramach obsługi marki Pamapol, stworzyliśmy serwis konsumencki Sprytniwkuchni.pl – miejsce dla wszystkich, którzy cenią swój czas, a chcą rozwinąć kulinarne skrzydła.

www.sprytniwkuchni.pl

Przepis na dobrą kuchnię

Projektując serwis, skupiliśmy się na jego roli sprytnego doradcy, który towarzysząc Konsumentowi na co dzień, podsuwa proste i szybkie rozwiązania kulinarne. Minimalistyczny logotyp odzwierciedlający ideę przewodnią projektu oraz duża obrazowość serwisu pozwalają odbiorcy szybko odnaleźć interesującą go pozycję. Funkcjonalności w postaci wygodnych filtrów umożliwiają szybkie sprecyzowanie oczekiwań i odnalezienie przepisu, który w trzech prostych krokach podpowie nam, jak przygotować szybki i oryginalny posiłek z zastosowaniem danego produktu marki.

Tips & Tricks

Doskonale wiemy, że sukces kulinarny nie kryje się jedynie w przepisie, ale również w umiejętnym funkcjonowaniu w kuchni każdego dnia. Dlatego oprócz pomysłów na posiłki, serwis wyposażyliśmy w przyjazne infografiki, które podsuwają sprytne i ciekawe rozwiązania dla każdego, niezależnie od poziomu wiedzy kulinarnej.

Podziel się sprytem

Sprytniwkuchni.pl to również serwis społecznościowy, każdy z jego użytkowników ma możliwość założenia swojego konta, dzięki któremu może dzielić się swoimi pomysłami i przepisami, oceniać proponowane rozwiązania i przede wszystkim być ze sprytną kuchnią na bieżąco.

Mróz

Live cooking

Nowa definicja samplingu. Przejdź dalej