Do góry

Zmieniamy się ze smakiem

Dynamiczny rozwój i kluczowe zmiany strategiczne w komunikacji wymagają stworzenia serwisu konsumenckiego, który w efektywny sposób zaprezentuje nowy wizerunek marki oraz jej produktów. Strona Grupy Pamapol w 100% realizuje to zadanie.

www.pamapol.pl

Nowe wartości, nowy layout

Projektując serwis, staraliśmy się w pełni zobrazować nowe wartości marki, wyrażające się poprzez nowoczesność, naturalność, optymizm oraz smak, a przede wszystkim zaprezentować bogatą ofertę produktową Pamapolu. Zastosowaliśmy wyrazistą kolorystykę, która w połączeniu z zabiegiem parallax scrolling dodała stronie dynamicznego charakteru, jednocześnie nawiązując do designu opakowań oraz nowego CI marki.

Sprytna prezentacja produktów

Złożoną ofertę produktową marki zamknęliśmy w trzech zakładkach. Każda z nich prezentuje pełną gamę produktów Pamapol dla danej kategorii – dań gotowych i zup, konserw oraz pasztetów. Poszczególnym liniom nadaliśmy dedykowaną kolorystykę, dzięki czemu użytkownik przechodząc płynnie przez kategorie, otrzymuje kompletne informacje na temat produktów.

Inspirujący świat marki

Każdemu produktowi przypisaliśmy link prowadzący do inspirującego przepisu na portalu Sprytniwkuchni.pl. Serwis skonstruowaliśmy tak, by po zapoznaniu się z produktami, odbiorca mógł stopniowo zagłębiać się w świat marki i jej wartości.

Teva

Teva

Na potrzeby marki TEVA przygotowaliśmy program lojalnościowy dla farmaceutów i przełożyliśmy go na formę interaktywną. Przejdź dalej