Do góry

Strategic DirectorSkopiuj link Aplikuj

Buduj spójną strategię dla naszych Klientów!

Obowiązki

  • opracowywanie i prezentacja oferty dla projektów New Biz pod kątem strategii, narzędzi i budżetu
  • definiowanie, rewizja i doradztwo w wyborze strategii i rozwoju obsługiwanych klientów
  • zarządzanie i rozwój podległego zespołu
  • analiza rynku, śledzenie trendów

Wymagania

  • minimum pięć lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doskonała znajomość zasad tworzenia strategii i narzędzi realizacji
  • doświadczenie w zarządzaniu pojektami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonała znajomość rynku
  • umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy

• współpracę przy ambitnych, interesujących, i rozwijających projektach dla czołowych światowych i polskich marek,
• kartę Multisport i ubezpieczenie zdrowotne,
• służbowy komputer i telefon oraz komfortowe warunki pracy,
• pracę w młodym zespole w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania (klik!),
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji na umowę o pracę lub B2B,
• wyjazdy i spotkania integracyjne.

Właśnie znalazłeś pracę, którą polubisz. Teraz wystarczy dodać 5 dni do standardowego weekendu i cieszyć się życiem.Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Riverwood prześlij nam swoje CV!
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych" (DzU nr 133, poz. 883). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.