Do góry

New Business ManagerSkopiuj link Aplikuj

Pracuj z kluczowymi Klientami Agencji

Obowiązki

  • Realizacja celów strategicznych określonych dla podległej komórki
  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami firmy
  • Kontakt bezpośredni z klientami firmy – nawiązywanie relacji
  • Wykonywanie analiz rynkowych
  • Przygotowywanie prezentacji ofertowych
  • Analiza potrzeb biznesowych klientów
  • Sprzedaż usług firmy
  • Negocjacje warunków umowy
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zwiększenia efektywności sprzedażowej

Wymagania

  •  min. 6 lat doświadczenia w sprzedaży usług
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • angielski - poziom zaawansowany
  • wykształcenie wyższe
  • szeroka wiedza biznesowa, znajomość trendów
  • proaktywność w działaniu, zorientowanie na wyniki

Oferujemy

  • współpracę przy ambitnych, interesujących i rozwijających projektach dla czołowych światowych i polskich marek
  • kartę Multisport i ubezpieczenie zdrowotne
  • służbowy komputer i telefon oraz komfortowe warunki pracy
  • pracę w młodym zespole w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji na umowę o pracę lub B2B
  • wyjazdy i spotkania integracyjne
Właśnie znalazłeś pracę, którą polubisz. Teraz wystarczy dodać 5 dni do standardowego weekendu i cieszyć się życiem.Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Riverwood prześlij nam swoje CV!
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych" (DzU nr 133, poz. 883). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.