Do góry

Head of FinanceSkopiuj link Aplikuj

Obowiązki

• kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy,
• nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz raportów,
• nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrola realizacji,
• odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej,
• optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego, ocena projektów inwestycyjnych,
• odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych,
• kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi,
• polityka zatrudniania, zarządzania, motywowania i rozwoju pracowników w podległych działach.

Wymagania

• przynamniej pięcioletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość prawa podatkowego, podatku dochodowego, podatku VAT w szczególności oraz procedur,
• mile widziane: ukończenie egzaminów w zakresie polskich lub międzynarodowych kwalifikacji zawodowych z dziedziny finansów, takich jak ACCA, CIMA lub biegły rewident,
• doskonała znajomość programu Microsoft Excel.

Oferujemy

• wielokierunkowy rozwój zawodowy, szkolenia i jasną ścieżkę kariery,
• kartę Multisport i ubezpieczenie zdrowotne,
• służbowy komputer i telefon oraz komfortowe warunki pracy,
• pracę w młodym zespole w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji na umowę o pracę lub B2B,
• wyjazdy i spotkania integracyjne.

Właśnie znalazłeś pracę, którą polubisz. Teraz wystarczy dodać 5 dni do standardowego weekendu i cieszyć się życiem.Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Riverwood prześlij nam swoje CV!
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych" (DzU nr 133, poz. 883). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.