Do góry

Art DirectorSkopiuj link Aplikuj

Obowiązki

• planowanie i realizacja kampanii reklamowych w zakresie kreacji
• tworzenie koncepcji wizualnej marki,
• współtworzenie konceptów kreatywnych,
• wykonywanie projektów graficznych: plakatów, ulotek, materiałów na stronę internetową, logotypów,
• aktywne wspieranie zespołów projektowych,
• zarządzanie pracą podległego zespołu.

Wymagania

doskonała znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, In Design),
• umiejętność twórczego i koncepcyjnego myślenia w ramach tradycyjnych i digitalowych kanałów komunikacji,
• znajomość zagadnień dotyczących kreacji reklamowych i trendów w projektowaniu i komunikacji,
• umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole kreatywno-strategicznym i kierowania pracami zespołu,
• odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
• ciekawe portfolio (prosimy o przesłanie linku lub dokumentów).

Oferujemy

 • współpracę przy ambitnych, interesujących
i rozwijających projektach dla czołowych światowych i polskich marek,
• kartę Multisport i ubezpieczenie zdrowotne,
• służbowy komputer i telefon oraz komfortowe warunki pracy,
• pracę w młodym zespole w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania (klik!),
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji na umowę o pracę lub B2B,
• wyjazdy i spotkania integracyjne.

Właśnie znalazłeś pracę, którą polubisz. Teraz wystarczy dodać 5 dni do standardowego weekendu i cieszyć się życiem.Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Riverwood prześlij nam swoje CV!
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych" (DzU nr 133, poz. 883). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.