Do góry

Account ManagerSkopiuj link Aplikuj

Dołącz do twórców najlepszych kampanii BTL!

Zakres zadań

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i podwykonawcami,
  • kompleksowa koordynacja i prowadzenie dokumentacji projektów z zakresu kampanii BTL,
  • sprawna współpraca z innymi działami agencji,
  • raportowanie i analityka danych.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii 360' ze szczególnym uwzględnieniem diałań BTL i digital
  • znajomość mechanik i doświadczenie w realizacji aktywacji konsumenckich
  • umiejętność samodzielnego tworzenia kosztorysów, raportów i prezentacji,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji partnerskich z zespołem i biznesowych ze zleceniodawcami projektów,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel i PowerPoint,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność, systematyczność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • współpracę przy ambitnych, interesujących i rozwijających projektach dla czołowych światowych i polskich marek,
  • wielokierunkowy rozwój zawodowy, szkolenia i jasną ścieżkę kariery,
  • służbowy komputer i telefon oraz komfortowe warunki pracy,
  • kartę Multisport i ubezpieczenie medyczne
  • pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole w centrum Poznania
Właśnie znalazłeś pracę, którą polubisz. Teraz wystarczy dodać 5 dni do standardowego weekendu i cieszyć się życiem.Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Riverwood prześlij nam swoje CV!
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych" (DzU nr 133, poz. 883). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.