Do góry

Account Executive / DigitalSkopiuj link Aplikuj

Pracuj bezpośrednio z kluczowymi polskimi i zagranicznymi Klientami w dziale digital!

Obowiązki

• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i podwykonawcami z zakresu działań digitalowych,
• kompleksowa koordynacja i prowadzenie dokumentacji projektów z zakresu działań digital,
• sprawna współpraca z innymi działami agencji,
• raportowanie i podstawowa analityka danych.

Wymagania

• 2-3-letnie doświadczenie w branży digital - warunek konieczny
• adekwatna do stanowiska wiedza techniczna, pozwalająca na samodzielne powadzenie projektów,
• umiejętność tworzenia kosztorysów, raportów i prezentacji,
• umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji partnerskich z zespołem i Klientami,
• bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel i PowerPoint,
• dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

• współpracę przy ambitnych, interesujących i rozwijających projektach dla czołowych światowych i polskich marek,
• rzeczywisty wpływ na rozwój prowadzonych projektów,
• wielokierunkowy rozwój zawodowy, szkolenia i jasną ścieżkę kariery,
• kartę Multisport,
• służbowy komputer i telefon oraz komfortowe warunki pracy,
• pracę w młodym zespole w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania (klik!),
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji na umowę o pracę lub B2B
• wyjazdy i spotkania integracyjne.

Właśnie znalazłeś pracę, którą polubisz. Teraz wystarczy dodać 5 dni do standardowego weekendu i cieszyć się życiem.Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Riverwood prześlij nam swoje CV!
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych" (DzU nr 133, poz. 883). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.